NALBANTOĞLU DEMİR, WEBSİTESİ ANASAYFASI

KURUMSAL

Hakkımızda

NALBANTOĞLU DEMİR ve SAC TİCARET A.Ş.

Merhaba, Nalbantoğlu ailesi olarak: Demir çelik sektöründe 1935 yılından günümüze kadar gelen tecrübemiz, alanında uzman personellerimiz ve 23 dönüm üzerine kurulu fabrikamız ile sanayinin bir çok iş koluna üretim yapmaktayız.

Biz "Çelik Servis Merkezi'yiz" ,Yıllık Yassı Çelik işleme kapasitemiz 900.000 tondur. Firmamız Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine özel önem vermekte olup, alanında öncü yurtiçi ve yurtdışı firmalarla, yeni teknolojilerle ilgili işbirliği içerisindedir.

Kuruluşundan bugüne kadar amacı, en doğru hammaddeyle, dünya standartlarındaki teknolojiyi kullanarak, yüksek kalitede üretim yapmak olan, Firmamız birçok farklı sektöre boyutlama, boru, profil , trapez ve her çeşit sera konstriksiyonu konularında üretim yapmaktadır. Ayrıca Güneş Enerji Santralleri Projelerine yönelik taşıyıcı konstrüksiyon olarak kullanılan C,Z,L,OMEGA VE SİGMA gibiher çeşit konstrüksiyon parçalarını istenilen boy ve delik çeşidiyle rollform hattımızda üretim yapmaktayız.

Ayrıca preslerimizde istenilen şekilde kalıp ve delikleme işlemi yapıyoruz 700 mm en ve 4.00 mm kalınlığa kadar C / Omega / Z / Sigma Açık Profillerini, 80*80 mm Kutu ve 114 mm çapına kadar her türlü Kapalı Boru-Profilini, 3 mm kalınlık ve 1600 mm ene kadar sacların boy kesimini, ayrıca preslerimizde istenilen şekil ve sayıda delikleme işlemlerini yapıyoruz. 1,25 mm kalınlık ve 12.000 mm boya kadar Trapez Sac'ların üretimini yapıyoruz.

Firmanın Üretimdeki Hedefi, Tarım, İmalat Sanayi ve İnşaat Sektörüne yüksek Standartlar katmaktır.

Çünkü Nalbantoğlu demek "Üretimde Kalite" demektir.Mehmet Nalbant
Nalbantoğlu Demir

MODERN SERA TEKNOLOJİSİNDE DÜNYA MARKASI; NASSAN Siteyi Ziyaret Edin »

Nalbantoğlu Demir-Sac San. Tic A.Ş.
Antalya O.S.B. 3.Kısım 33. Cad.No:8
Döşemealtı / Antalya / TÜRKİYE
0242 290 33 77 (pbx)
info@nalbantogludemir.com

Tüm hakları Nalbantoğlu’na aittir, izinsiz kullanılamaz © 2017   /   Tasarım Ajansweb